Arduino Başlangıç Eğitimi

Arduino programlamaya ve elektroniğe bir başlangıç yapmak isteyenler için oluşturulan müfredatı ile keyifli bir eğitim içeriği mevcuttur.  Eğitimde Arduino hakkında kapsamlı bilgiler verilmektedir. Eğitime katıldıktan sonra öğrendiğiniz bilgiler ile kendinizi daha da hızlı geliştirebilirsiniz.

Raspberry Pi ve IoT Eğitimleri

Kredi kartı boyutlarındaki dünyanın en ünlü bilgisayarı olan içerisinde Linux tabanlı bir işletim sistemi çalıştırarak çok güçlü özelliklere sahip olan bu bilgisayar sayesinde yapabileceklerinizin sınırı yok. Raspberry Pi hem bilgisayar özelliği hemde mikrokontrolcü özellikleri barındırmaktadır. Kolay kontrol edilebilir giriş-çıkış portları ile istediğiniz donanımları kontrol edebilirsiniz.

8-15 Yaş Maker Eğitimleri

Üretim toplumu olma yolunda atılan adımları daha kolaylaştırmak ve aşılamak için oluşturulan Maker Eğitimlerimiz birçok farklı konu içermektedir. Kodlama, elektronik, 3B tasarım ve yazıcı, robotik, ürün geliştirme kategorilerinden oluşan eğitimlerimiz sayesinde tüm çocuklarımız üretim kültürünü benimseyerek kendi geleceklerini tasarlayabilecekler !

Mini Maker Eğitimi

Üretim toplumu olma yolunda atılan adımları daha kolaylaştırmak ve aşılamak için oluşturulan Mini Maker Eğitimlerinde öğrencilerimiz, geri dönüşümden kodlamaya kadar maker olma yolunda eğlenceli bir şekilde ilerliyorlar. Mini Maker eğitimleri sayesinde tüm çocuklarımız üretim kültürünü benimseyerek kendi geleceklerini tasarlayabilecekler !

C ile Gömülü Sistem Programlama Eğitimleri

Gömülü sistemler günümüzda hayatımızın  her alanında yer alan cihaz ve araçların içersinde kontrol görevi yürüten ve “beyin” vazifesi gören sistemlerdir. Eğitimde katılımcılara C programlama, gömülü sistemler, gömülü sistemlerde C dilinin kullanımı, donanım bilgileri, mikrodenetleyiciler, ARM mimarisi üzerinden gömülü sistem programlama örnekleri, seri haberleşme, sürücü geliştirme, kesmeler konularında bilgiler aktarılmakta ve örnekler yapılmaktadır.

Takım İletişimi için Lego Serious Play Eğitimi

Takımlar kendi görevlerini bitirip diğerine aktaran yalnız çalışan bireylerden oluşur. Bireylerin kendilerini takımın bir parçası olarak görmesi ve takım olarak çalışabilmesi etkili iletişim ve iş birliği ile mümkündür. LEGO Serious Play yöntemi takımların iş birliğini arttırmalarını sağlayan önemli bir araçtır. Uygulamamız iş birliğinin önemini ve faydasını gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Çalışmalarda katılımcılarımız yaratıcı, sıradışı ve eğlenceli bir sürece dahil olurlar.

Kendi Oyununu Tasarla Eğitimi 

Kendi oyunlarınızı tasarlamak ister miydiniz ? Bilgisayar oyunu tasarlama meraklılarına yönelik atölyemiz tam size göre ! Atölyemizde kendi oyununuzu geliştirerek hem tasarım becerilerinizi artırabilir hem de oyunu arkadaşlarınızla paylaşarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Atölye sonunda kağıt üzerinde kendi kurguladığınız oyunu, tablet veya telefon ortamına aktarıp oynamaya başlayacaksınız.

Oyun Geliştirme Eğitimi

Kendi iki boyutlu oyunlarınızı, istediğiniz her platform için üretmek ister miydiniz ? Hem basit, hem de sınırsız imkanlar sunan Game Maker Studio tam size göre! Windows, Mac, Linux, Android, iOs, Playstation vb. platformlar için hayal edip de yapmak istediğiniz oyunları artık hayata geçirme zamanı geldi. GameMaker Studio, kullanımı bakımından oldukça rahat ve anlaşılır, tam anlamıyla kullanıcı dostu bir oyun motoru.

Lehim Atölyesi

Lehim yapmayı öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre! Kendi devrenizi yaparken veya bozulan bir elektronik cihazı tamir ederken lehimleme işlemi vazgeçilmez bir aşamadır. Sizde artık kendi devrelerinizi lehimlemek veya tamir etmek isterseniz bu atölyeye mutlaka katılmalısınız.

LabView Eğitimleri

LabVIEW (Laboratuary Virtual Instruments For Engineering Workbench) Amerikan National Instruments firmasının geliştirmiş olduğu grafik tabanlı bir programlama dilidir. Program geliştirirken yazı dili kullanmak yerine akış şeması çizilir. LabVIEW’in sezgisel arayüzü, program yazmayı ve kullanmayı ilginç ve eğlenceli hale getirmektedir.

Linux Başlangıç Eğitimi

Dünyada en geniş ve köklü Linux sertifikasyon otoritesi Linux Professional Institute (LPI) tarafından sunulan Linux Essentials (Linux İşletim Sistemi Temelleri) içeriğine göre hazırladığımız zevkli ve dopdolu bir eğitim sizleri bekliyor. Bu eğitim sonunda Açık Kaynak / Özgür Yazılım felsefesi ve ekosistemine dair geniş bir literatür bilgisinin yanı sıra, en temel seviyeden komutsatırı yetenekleri kazanacak ve hatta script programlanın ne kadar eğlenceli ve işlevsel olduğunu keşfedeceksiniz.

Linux İşletim Sistemi Temelleri Eğitimi

Dünyada en geniş ve köklü Linux sertifikasyon otoritesi Linux Professional Institute (LPI) tarafından sunulan Linux Essentials içeriğine göre hazırladığımız eğitim sizleri bekliyor. IoT alanında çalışmalarınızı kolaylaştıracak, Maker projelerinde hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak bilgi altyapısını elde etmek için şimdi Linux öğrenmeye ne dersiniz. Eski işletim sisteminizi yavaş yavaş bir kenara bırakmanın vakti geldi de geçiyor !

Eğitim talepleriniz için alttaki formu doldurunuz.

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Konu

İletiniz